Springdale (SPR/Stock)
Texas Bragg Light Pipe Top 6.5' x 16' Tandem Axle Utility Trailer 3.5K
Low Stock
Available Qty: 1.0
$ 4,495.00
VIN: 17XFP162XS1255951
Stock #: 55951
Specifications
| Año | 2025 |
| Marca | Texas Bragg Trailers |
| Numero de Modelo | Light Pipe 77" x 14' TA |
| Ancho | 6'5" |
| Stock # | 55951 |
| Longitud del piso | 14' |
| Axle Capacity | 3,500 lbs |
| GVWR | 6,500 lbs |
| Cargo Carrying Capacity | 5,070 lbs |
| Unloaded Vehicle Weight | 1,430 lbs |
| Color | Charcoal Gray |
Description
Standard Trailer Specs
Standard Features:
|
|