Springdale (SPR/Stock)
Horizon HZH 20' Gooseneck Dump Trailer 12K
Low Stock
Available Qty: 1.0
$ 28,495.00
VIN: 3H7GD202XTR011299
Stock #: 11299
Specifications
| Año | 2025 |
| Marca | Horizon Trailers |
| Numero de Modelo | HZH 20' x 96" GN |
| Ancho | 8' |
| Stock # | 11299 |
| Longitud del piso | 20' |
| Altura lateral | 4' |
| Axle Capacity | 12,000 lbs |
| GVWR | 25,990 lbs |
| Color | Black/White |