Springdale (SPR/Stock)
Horizon HRD 20' Gooseneck Roll Off
Low Stock
Available Qty: 1.0
$ 20,395.00
VIN: 3H7GR2025SR010383
Stock #: 10383
Specifications
| Año | 2025 |
| Marca | Horizon Trailers |
| Numero de Modelo | HDR 20' x 61" |
| Ancho | 61" |
| Stock # | 10383 |
| Longitud del piso | 20' |
| Axle Capacity | 10,000 lbs |
| GVWR | 22,400 lbs |
| Color | Black |