Springdale (SPR/Stock)
Texas Bragg Landscape 7' x 14' Tandem Axle Utility Trailer 3.5K
Low Stock
Available Qty: 1.0
$ 5,795.00
VIN: 17XFY1422T1261051
Stock #: 61051
Specifications
| Año | 2025 |
| Marca | Texas Bragg Trailers |
| Numero de Modelo | Landscape 83" x 14' |
| Ancho | 7' |
| Stock # | 61051 |
| Longitud del piso | 14' |
| Axle Capacity | 3,500 lbs |
| GVWR | 7,000 lbs |
| Color | Black |
Description
Standard Trailer Specs
Standard Features:
|
|