Springdale (SPR/Stock)
Buck Dandy 20' Tilt Trailer 7K (16'+4')
Low Stock
Available Qty: 1.0
$ 9,800.00
VIN: 4DHCS2022PS050658
Stock #: 50658
Specifications
| Año | 2023 |
| Marca | Buck Dandy Co |
| Numero de Modelo | 16'+4' Tilt |
| Ancho | 83" |
| Stock # | 50658 |
| Longitud del piso | 20' |
| Axle Capacity | 7,000 lbs |
| GVWR | 16,000 lbs |
| Color | Black |
Description
Standard Trailer Specs
Trailer Specs here