Springdale (SPR/Stock)
Texas Bragg Light Pipe Top 6.5' x 12' Utility Trailer 3.5K
Low Stock
Available Qty: 1.0
$ 3,395.00
VIN: 17XFP1217T1260443
Stock #: 60443
Specifications
| Year | 2026 |
| Manufacturer | Texas Bragg Trailers |
| Model Number | Light Pipe 77" x 12' SA |
| Width | 6'5" |
| Stock # | 60443 |
| Floor Length | 12' |
| Axle Capacity | 3,500 lbs |
| GVWR | 2,990 lbs |
| Color | Silver |
Description
Standard Trailer Specs
Standard Features:
|
|
|